2016 Dekorasyon Trendleri


2016 Dekorasyon açısından çok renkli bir yıl olacak gibi görünüyor, özellikle canlı renklerin karmaşık desenlerle buluştuğu döşemelik kumaşlar ve renkli modern mobilyalar göze çarpan ilk detaylar arasında yer alıyor.

* Bu yıl ve içerisinde olduğumuz son 10 yıllık süreçte tasarlanan evlerin küçük yapıda evler olduğunu görüyoruz, bu durum sadece ülkemizde değil tüm dünya üzerinde bu şekilde işliyor. Bu nedenle artık üretilen mobilya modelleri de minimalist, ufak ve sade modeller olarak karşımıza çıkıyor. Bu tür mobilyaları desenli ve canlı renklere sahip aksesuar ve döşemelik kumaşlarla birlikte kullandığımızda ortaya şahane bir dekorasyon cümbüşü çıkıyor. İşte 2016 Dekorasyon örnekleri bu şekilde kendine yer buluyor.

* Maskulen ve iddialı bir ev dekorasyonu oluşturmak istiyorsanız, o halde altın rengi ve siyah rengin asilliğini bir arada kullanmalısınız. Bu iki renk bir araya geldiğinde maskulen ve baskın bir dekorasyon oluşturur. Özellikle 2016 dekorasyon örnekleri incelendiğinde beyaz granit parlak zeminler üzerine siyah chester koltuklar ve siyah perdeler kombinleniyor. Altın rengi ise bu kombinasyonda aydınlatma ürünleri, aksesuarlar ve perdelerin şeritlerinde kullanılıyor. İddialı evler için uygulanabilecek en maskulen yorumlardan bir tanesi bu.

2016-ev-dekorasyon-ornekleri

* Bunun dışında ev dekorasyon örnekleri 2016 içerisinde çok renkli tarzlara da yer var. Sadece iddialı mobilyalar değil renkli ve eğlenceli mobilyalar da oldukça ön planda. Özellikle koltuk takımlarında canlı renkleri tercih edebilir ve bu desenlerin devamını perdelerinizin kanat bölümlerinde de kullanabilirsiniz.

2016-renkli-ev-dekorasyonu

* Diğer yandan özellikle aydınlatma seçenekleri açısından çok daha teknolojik bir dönemin içerisine giriyoruz, dokunmatik aydınlatma anahtarları ve harekete duyarlı aydınlatmalar çok ön planda olacak. Ayrıca avangard aydınlatma seçenekleri daha modern çizgiler ile karşımıza çıkıyor.

ev-dekorasyon-modelleri-2016

* Ev dekorasyon örnekleri yatak odası modelleri 2016 yılında daha çok marjinal modeller ile karşımıza çıkıyor, özellikle yuvarlak yatak modellerinin daha çok görüldüğünü belitmemiz gerek. Ancak oda büyüklüğü yuvarlak yatak seçiminde çok önemli bir faktör ve yeterli büyüklüğe sahip değilseniz yuvarlak yataklar boğucu bir hava yaratacaktır.

yuvarlak-yatak-fikirleri

Sizler için hazırlamış olduğumuz dekorasyon örnekleri resimli olarak incelendiğinde daha etkili olacaktır. Detaylarda merak ettiğiniz tüm noktaları bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz, en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir