2016 Dekorasyon Trendleri

2016 dekorasyon açısından çok büyük değişimlerin gerçekleşmediği ancak içten içe tarzların gelişerek oturduğunu görmekteyiz. Özellikle dünyada tasarım açısından ünlü markaların ülkemize daha çok yatırım yaptıklarını görüyoruz ancak kendi markalarımızın da onlardan geri kalmadığını ve sürekli yenilendiğini görüyoruz. Sizlerde evlerinizi yeniden dekore ediyor olabilirsiniz ve 2016 dekorasyon trendleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsunuz, belki de dekorasyon stillerini yakından takip eden birisiniz, tüm alternatifler doğrultusunda 2016 dekorasyon stili hakkında incelemelerimizi gözden geçirmelisiniz.

2016 Dekorasyon Önerileri

* Bu yıl etnik çizgilere sahip olan modern mobilyaların ön planda olduğunu görüyoruz, özellikle modern country tarzı mobilyaların dekorasyonda yer aldığı görülüyor. Eskiden yeniye dönüşün izlerini heryerde görebilmek mümkün, özellikle büyüklerimizin evlerinden aldığımız mobilyaları yenileterek evlerimize koyarsak 2016 dekorasyon trendleri için en doğrusunu yapmış oluruz. Country etnik ama modern bir hava yaratabilmek için yapmanız gereken tek şey kullanılmış veya eskitilmiş eşyalar alarak bu eşyalara kendinizden bazı dokunuşlar ve renkler katarak kendi stilinizi evinize yansıtabilirsiniz. Bu sayede kendi tasarımınız olan ev dekorasyon örnekleri sayesinde evlerinizden daha çok keyif alacaksınız.

* Bu sene modern ve avangard mobilyaların da çok moda olduğunu görmekteyiz, bunun dışında 2016 dekorasyon trendleri içerisinde altın renginede yer verilmekte. Ancak eski dönemlerde olduğu gibi altın rengin ağırlıkta olduğu bir dekorasyon tarzı aklınıza gelmesin, daha çok maskulen renklerden olan siyahın içerisinde kullanılan altın rengi detaylar ile oluşturulan bir dekorasyon tarzından bahsediyoruz.

* 2016 Dekorasyon önerileri içerisinde bir başka detayda duvar kağıtları ve özellikle karmaşık desenlerde duvar kağıtlarını bu yıl çok sık göreceğiz. Buna ek olarak renkli çiçek desenleri çok moda. Duvar kağıtlarının mekana kattığı asaleti ve şıklığı sizde yakalamalısınız.

* Dekorasyonda keskin çizgilere yer vermek istiyorsanız iddialı desenlere sahip kırlentlerle hoş bir köşe yaratabilirsiniz. 2016 dekorasyon trendleri arasına yeni kollar eklendikçe buradan sizlerle paylaşacağız. Çok kollu bir dekorasyon trendleri olacak.

2016 Dekorasyon Örnekleri

2016-ev-dekorlari 2016-dekorasyon 2016-dekorasyon-fikirleri 2016-dekorasyon-modelleri 2016-dekorasyon-onerileri 2016-dekorasyon-ornekleri 2016-ev-dekorasyon-ornekleri

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir