Facebook Ofis Tasarımı

Facebook sosyal medyanın en güçlü ayaklarından bir tanesi ve dünyanın her yerinde geçerli bir haberleşme ağı olarak hizmet veriyor. Özellikle yapılan paylaşımlar sayesinde uzaklar yakın oluyor ve birbirine ulaşma imkanı bulunmayan pek çok birey birbirlerini yakından tanımayı başarıyor. Böylesine önemli bir görevi bulunan Facebook ofisi tüm dünya üzerinde bulunan pek çok ofisi ile durmaksızın çalışmaya devam ediyor.

Bu kadar yoğun bir temponun içerisinde elbette çalışanların motivasyonu çok büyük önem taşıyor, bu aşamada Facebook ofis tasarımı ve dekorasyonları ön plana çıkıyor. Facebook dünya üzerinde bulunan tüm ofislerinde çok renkli ve amacına uygun şekilde eğlenceli dekorasyon uygulamaları yaratmayı başarıyor.

Facebook ofis dekorasyonu içerisinde incelemelerde bulunduğumuzda çalışanların sinema keyfi yapabilecekleri film odaları, çeşitli oyunları oynayabilecekleri alanlar ve spor yapabilecekleri salonların olduğunu görüyoruz. Hepimizin hayalini süsleyen bu tür rahat çalışma ortamları şirketlerin lehine çok daha pozitif olarak geri dönüyor. Yani mutlu çalışan daha verimli çalışıyor ve bu sayede şirketin daha verimli halde çalışması mümkün oluyor.

Hazırlamış olduğumuz Facebook ofis dekorasyonu resim galerisi ile sizlerde Facebook ofis dekorasyonları ve tasarımlarını inceleyebilirsiniz.

facebook-ofisi-tasarimi facebook-ofis-dekorasyonu-1 facebook-ofis-dekorasyonu-2 facebook-ofis-dekorasyonu-3 facebook-ofis-dekorasyonu-4 facebook-ofis-dekorasyonu-5 facebook-ofis-dekorasyonu-6 facebook-ofis-dekorasyonu-7 facebook-ofis-dekorasyonu-8 facebook-ofis-dekorasyonu-9 facebook-ofisi-dekorasyonu facebook-ofisi-dekoru

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir