Google Ofisi Tasarımı

Google dünya üzerinde bulunan ve bilgisayar sektöründe olan tüm firmalar arasında ilk 3 arasına girebilecek büyüklükte global bir firma. Amerika üzerinde bulunan ve İstanbul kadar büyük olan sunucuları ile tüm dünyanın arama motoru ihtiyaçlarını gidermeyi hedefliyor ve bugüne kadar arama motoru uygulamalarını Google’dan daha iyi yapan bir başka firma çıkmadı.

Sektörümüz dekorasyon olduğu için Google ofisleri şahane tasarımları üzerine bir yazı dizisi hazırladık. Google ofis dekorasyonu konusunda çok başarılı işlere imza atmış durumda ve Google dünya ofisleri dekorasyonları incelendiğinde çok interaktif ve yaşayan ofislerin oluşturulduğunu görüyoruz.

Google Ofis Dekorasyonu

Google ofis tasarımı detaylı olarak incelendiğinde renklerin uyumunun çok iyi sağlandığını görmekteyiz, tasarımcılar tarafından yapılan açıklamalara göre Google ofis dekorasyonlarında kullanılan renkler çalışanların çalışma motivasyonlarını arttıracak şekilde seçilmiş ve bu sayede hem eğlenceli bir ortam yaratılmış hem de eğlenceli bir iş yaşamı oluşturmak hedeflenmiş.

* Bunun yanı sıra iş yaşamı içerisinde de insanların bazı iş dışı faaliyetleri gerçekleştirmeleri hedeflenmiş, bu sayede çalışanlar iş saatleri dışında pek çok aktiviteyi yerine getirebiliyorlar, zaten Google gibi dünya çapında ün kazanmış bir firma için bundan başkası beklenemezdi.

Sizler için Google ofis dekorasyonları tasarımı üzerine bir galeri oluşturduk. Sizlerde ofislerinizde bu tasarımlardan esinlenerek, interaktif tasarımlar yaratabilirsiniz.

Google ofis dekorasyonu

Google ofis dekorasyonu

google-ofis-dekorasyonlari google-ofis-dekorasyonu google-ofis-dekorasyonu-1 google-ofis-dekorasyonu-tasarimi google-ofis-dekoru google-ofis-dekoru-tasarimi google-ofisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir