Gri Ev Dekorasyonu

Gri evler son dönemlerin en fenomen evlerinden bir tanesi olarak dikkati çekiyor, özellikle son yılların en önemli dekorasyon akımlarından bir tanesi olan loft dekorasyonda baş rol oyuncusu gri renk ev dekorasyonu objeleri. Şimdi gri ev dekorasyonu ile ilgili bazı önerileri sizlerle paylaşalım ve birlikte incelemelerde bulunalım.

gri-dekorasyon-ornekleri

Dekorasyonda Gri Kullanımı

* Gri tonlarda ev dekorasyonu eski dönemlerde hiç tercih edilmeyen ve iç karartıcı olarak nitelendirilen bir dekorasyon türüydü, ancak günümüzde endüstriyel dekorasyonun ilerlemesi ve loft tipi evlerin ön plana çıkması üzerine gri evler artık tam bir fenomen ve tercih edilenler arasında yer alıyor.

gri-beyaz-ev-dekorasyonu

* Gri renk özellikle belirli renklerle birlikte kullanıldığında çok daha etkili sonuçlar veriyor. Bunlar arasında gri beyaz ev dekorasyonu en önemli kombinasyonlardan bir tanesi. Örneğin evlerinizin bir duvarını gri yapıp diğer duvarları beyaz yaptığınızda çok dekoratif bir görsellik elde edeceksiniz.

gri-beyaz-ev-dekoru

* Buna ek olarak gri mor ev dekorasyonu için de belirli bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Gri tonlarında boyanan duvarlarınızın tamamlanması için mor perdeler tercih ederseniz çok hoş duracaktır. Farklı bir diğer seçenek ise, pembe gri ev dekorasyon şekilleri, bunun için pembe koltuklar, gri duvarlar ve siyaha yakın yer zemin kaplamaları çok hoş duracaktır. Gri salon dekorasyon seçenekleri için yukarıdaki kombinasyonlar başarılı ve uyumlu sonuçlar verecektir.

gri-ev-dekorasyonu

* Tüm bunların yanı sıra gri koltuklu ev dekorasyonu tercih edecekseniz duvarlarınızda griyi ön plana çıkaracak olan beyaz, pembe, mor gibi uyumlu renkleri tercih ederek gri koltuklarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Özellikle gri beyaz ev dekorasyonu uygulamalarında gri koltuk ve beyaz duvar tam bir ikili olacaktır.

gri-pembe-ev-dekorasyonu

* Evinizin genelinde gri renk dekorasyon tercih ederseniz ufak objeler ve aksesuarlar ile dikkati belirli noktalara çekebilirsiniz. Özellikle seçeceğiniz canlı renklerde aksesuar, aydınlatma ürünleri ve objeler ile gri evler modern bir yapıya kavuşacaktır. Ancak çok ufak bir detay olarak kullanmak gerekiyor ve çok fazla renk kullanımı gri dekorasyonun havasını bozacaktır.

* Son olarak gri ev dekorasyonu oluştururken ahşabın doğal renginden kesinlikle faydalanmanız gerekiyor. Son yıllarda çok moda olan ceviz ağacından yapılmış sehpa, masa, sandalye ve benzer ürünler gri evler içerisinde çok tamamlayıcı duracaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir