iPhone Lamba Tasarımı

iphone-lamba-tasarimi

Ufak bir aparat ile masa lambasına dönüşebilen iPhone telefonlar yeni bir formu ile karşımıza çıkıyor. Sürekli olarak gelişmekte ve yenilenmekte olan akıllı cep telefonu piyasası tüm çıkan yenilikler ile bizi şaşırtmayı başarıyor. Neredeyse bir servet ödeyerek satın aldığımız telefonlarımızı yenilemek istediğimizde, eski telefonların pek para etmediğini görüyoruz, hal böyle olunca evlerimizde bir telefon çöplüğü meydana geliyor.

Ancak son dönemlerde iPhone telefondan masa lambası yapımı mümkün, sadece bir aparat ile birleştirilen iPhone telefonunuz masa lambasına dönüşüyor. Bu aparatın tasarımcısı Ivan Zhurba ve tasarımda çok minimalist çizgileri tercih etmiş durumda. Tasarım sadece iPhone lamba tasarımı olarak algılanmamalı, ayrıca bir işlevi daha bulunuyor. Bu özellik ise hoparlör özelliği ve bu özellik sayesinde hem aydınlanma hem de müzik dinleme keyfini aynı anda yaşayabiliyorsunuz.

Ivan Zhurba elimizden düşürmediğimiz ve tüm işlerimizi kolaylıkla halledebildiğimiz akıllı telefonlarımıza başka bir fonksiyon daha kazandırmış durumda, bu tür yeni tasarımlar pek çok yeni tasarım için de ilham kaynağı olacak nitelikte.

iPhone lamba tasarımı resimleri incelendiğinde tasarımın ne kadar şık ve sade olduğunu görebilirsiniz, özellikle minimalist dekorasyon severler için çok şık bir aydınlatma detayı oluşturacak. Özellikle lambanın arka kısmına yerleştirilen şarj sistemi sayesinde telefonunuz aydınlatma aparatının içerisinde bulunduğu süre boyunca şarj olabiliyor.

Hepimizin ortak problemlerinden bir tanesi olan eskiyen telefonlarımızın elimizde kalması sorununa pratik ve kullanışlı bir çözüm olacak gibi görünen ürün iPhone 4 ile 5s için uyumlu şekilde çalışabiliyor.

Tasarımcının kendi sitesi üzerinden satışa çıkardığı modellerin üretimi 3 boyutlu baskı teknolojisi ile üretiliyor ve istediğinizde ülkemize de gönderilmesi mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir