Modern Abajur Modelleri

Abajurlar evlerimizde kullandığımız ve en temel ihtiyaçlarımızdan biri olan aydınlatma ihtiyaçlarımızı karşılayan dekorasyon ürünleridir. Abajurlar özellikle romantik salon dekorasyonu için kullanılan aydınlatma seçenekleridir, abajurlar sayesinde daha sıcak ve hoş bir ortam aydınlatması sağlamak mümkün hale geliyor. Kendi içerisinde pek çok farklı kategoriye ayrılan abajur modelleri içerisinde son dönemlerde en revaçta olan ayaklı abajur modelleri olarak dikkati çekiyor.

Bunun dışında modern abajur çeşitleri incelendiğinde pek çok yeni tasarımın ve el yapımı ürünlerin ön plana çıktığını görmekteyiz. Sizler için yaptığımız araştırmalar sonucunda birbirinden güzel ve farklı pek çok abajur modelini galeri olarak incelemeye aldık.

Ayrıca internet üzerinden yapabileceğiniz ufak bir araştırma sonucunda evde yapılan abajur modelleri ve projelerine ulaşabilirsiniz. Çok yakında kendin yap bölümümüzden paylaşacağımız en güzel abajur modellerini sizlerle paylaşarak buradan bilgilendireceğiz. Bu sayede sizlerde kolay temin edebileceğiniz malzemeler ile evlerinizde çok farklı abajur modelleri üretebileceksiniz.

Hazırlamış olduğumuz resim galerimizden abajur çeşitleri abajur modelleri ile ilgili farklı kategorilerde incelemelerde bulunabilecek ve fikir sahibi olabileceksiniz.

Abajur Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

* Abajur alırken öncelikle aydınlatma ihtiyaçlarınızı çok iyi belirlemeli ve bu doğrultuda seçimlerde bulunmalısınız. Özellikle ışığın oranına bağlı olarak ufak veya büyük abajur modellerini tercih etmeniz mümkün.

* Aydunlatma ihtiyacınızın niteliği dışında seçmiş olduğunuz abajur modelinin evinizin dekorasyonu ile uyumlu olması çok önemli bir husustur. Bu nedenle evinizde kullandığınız renklerle uyumlu ve tamamlayıcı bir abajur modeli tercih etmelisiniz.

* Son olarak güvenliğiniz için abajurunuzun elektrik tesisatını çok iyi kontrol etmelisiniz, abajurlarda kullanılan açma kapama düğmeleri olan arapuarlar yanlış bağlandığında evinizin sigortasını attırır ve elektronik eşyalarınıza zarar verebilir.

abajur-modelleri-12 abajur-modelleri-1 abajur-modelleri-2 abajur-modelleri-3 abajur-modelleri-4 abajur-modelleri-5 abajur-modelleri-6 abajur-modelleri-7 abajur-modelleri-8 abajur-modelleri-9 abajur-modelleri-10 abajur-modelleri-11

Ayaklı Abajur Modelleri

Son dönemlerde en çok tercih edilen aydınlatma seçeneklerinden biri tripod ayaklı abajur modelleri ile ilgili resim galerimizi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

ayakli-abajur-modelleri-4 ayakli-abajur-modelleri-1 ayakli-abajur-modelleri-2 ayakli-abajur-modelleri-3

 

3 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir