Oturma Odası Dekorasyon Önerileri

Evlerimizde en keyifli anları geçirdiğimiz ve en sıcak ortamları yarattığımız alanlar genellikle oturma odaları oluyor. Tüm günün stresinden kurtulmak için ince bir battaniye, rahat bir koltuk ve tv, bilgisayar ikilisi ile tüm stresimizi atabilir ve hoş vakit geçirebiliriz. Oturma odanızdaki mobilyaları yerleştirirken dikkat etmeniz gereken en önemli özelliklerden bir tanesi kullanışlı odalar tasarlamak olmalıdır.

Oturma Odası Dekorasyonunda Dikkat Etmeniz Gerekenler

* Öncelikle çok abartı derecede renk karışımlarından uzak durmalısınız, unutmayın her zaman sade şıklık en dinlendirici seçenektir.

* Bunun yanı sıra koltuğunuzun sağlam ve rahat olması çok önemli, günün yorgunluğunu burada atacaksanız bu çok önemli.

* Dİğer yandan oturma gruplarının dizilimi gelecek olan konuklarınızıda göz önünde bulundurarak odaya hakim ve fonksiyonel şekilde yerleştirilmeli.

* Odanız küçük ise, televizyona çok yakın bir oturma şekli yaratmayın bu durum gözlerinizin yorulmasına ve rahatsız olmanıza neden olabilmektedir.

Sizler için yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda oturma odası dekorasyonu ile ilgili bir çok farklı öneri düzenledik. Sizlerde hazırlamış olduğumuz ev dekorasyon örnekleri üzerinden kendi oturma odası dekorasyonunuzu düzenleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

Oturma Odası Dekorasyon Örnekleri

oturma-odasi-dekoru oturma-odasi-dekorasyon-fikirleri oturma-odasi-dekorasyon-onerileri oturma-odasi-dekorasyon-ornekleri oturma-odasi-dekorasyonu oturma-odasi-dekorasyonu-1 oturma-odasi-dekorasyonu-2 oturma-odasi-dekorasyonu-3 oturma-odasi-dekor-ornekleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir