Perde Modası 2016

Genellikle kumaş modasının sürekli olarak değişmesine bağlı olarak ev tekstili ürünlerinde de değişiklikler meydana geliyor. Özellikle evleri en çok gösteren detaylardan bir tanesi olan perde modelleri 2016 yılında çok daha renkli ve desenli modellerle karşımıza çıkıyor.

2016-perde-modelleri

Genellikle 2016 salon perde modelleri incelendiğinde renkli ancak avangard modellerin ön planda olduğunu görüyoruz, diğer yandan oturma odası ve diğer odalarımızda daha kullanışlı olan store perdeler karşımıza çıkıyor. Perde modası 2016 içerisinde karşımıza çıkan en özel detaylardan bir taneside renkli stor perdeler.

Bunun yanı sıra mutfaklarda daha çok kullanışlı ve kolay silinebilen poliuretan perdeleri tercih edebilirsiniz. Oturma odalarında ise çiçek desenlerin kullanıldığını görüyoruz, bunun dışında salon perde modelleri 2016 renkleri incelendiğinde genellikle pastel renklerin canlı renklere döndüğünü görmekteyiz.

2016 Perde Modelleri

2016 Perde Modelleri

Galerilerimizi inceleyecek olursanız pek çok farklı mekan için 2016 perde modelleri hakkında fikir sahipi olmanızı sağlayacak bir harmanlama oluşturduk. Dilediğiniz model hakkında bilgi alabilmek için yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir