Renkli Köşe Koltuk Modelleri

Köşe koltuk takımları koltuk modelleri içerisinde en kullanışlı ve en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bunun nedenleri arasında köşe koltukların rahat ve kullanışlı olmasının payı çok büyük, özellikle çoğu koltuğun altında yer alan bazalar sayesinde evlerimizde oturma gruplarının yanı sıra saklama alanlarıda oluşturmuş oluyoruz.

Bunun yanı sıra köşe koltuk takımları son dönemlerde inşa edilen ev yapılarına çok uygun, son dönemlerde projelendirilen evler genellikle ufak metrekare alanlarına sahip ve bu nedenle fazladan eşyalara asla yer yok. Köşe koltuklar bu gibi evler için çok uygun bir çözüm oluyor ve 4 kişilik bir ailenin koltuk ihtiyacını rahatlıkla karşılayabiliyor.

Köşe koltuklar kendi içlerinde pek çok farklı tarzda üretilirken özellikle renkli köşe koltuk takımları son dönemlerde çok moda ve tercih ediliyor. Renkli ev dekorasyonunun çok revaçta olması sonucu ortaya çıkan renkli köşe koltuk takımları ve fiyatları incelendiğinde klasik modellere göre çok daha uygun fiyatlara bulunabildiğini görmekteyiz. Özellikle patchwork kumaşlar ile yapılan koltuklar çok ekonomik, piyasada yaptığımız ufak bir inceleme sonucu renkli köşe takımları ve fiyatları 1200 lira ile 5000 lira arasında bulunabilmekte.

Son dönemlerde üretilen renkli köşe koltuk modelleri incelendiğinde en çok yeşil, turkuaz ve mor renkli köşe koltuk takımlarının ön plana çıktığını görmekteyiz. Bu nedenle sizler için hazırladığımız örneklerde bu renklere ağırlık vermeye çalıştık.

renkli-kose-koltuk-modelleri-1 renkli-kose-koltuk-modelleri

Turkuaz Renkli Köşe Koltuk Takımları

Turkuaz rengi aydınlık ve ferah bir hava yaratacağından dekorasyonda çok etkili bir renktir. Özellikle turkuaz renkli köşe koltuk takımları ile evinize ferah ve aydınlık bir hava katabilmeniz mümkün.

turkuaz-renkli-kose-koltuk-modelleri-3 turkuaz-renkli-kose-koltuk-modelleri turkuaz-renkli-kose-koltuk-modelleri-1 turkuaz-renkli-kose-koltuk-modelleri-2

Mor Renkli Köşe Koltuk Takımları

Mor romantizmin ve toz pembe bir hayatın adeta bir sembolü olarak bilinmektedir. Mor renkli bir oda dekorasyonu ile kendinizi daha iyi hissedebimeniz mümkün bunu mor renkli köşe koltuk takımları alarak ve evde kullanılan aksesuarları siyah olarak seçerek daha ılıman ve görsel açıdan zengin hale getirebilirsiniz.

mor-renkli-kose-koltuk-modelleri-2 mor-renkli-kose-koltuk-modelleri-3 mor-renkli-kose-koltuk-modelleri mor-renkli-kose-koltuk-modelleri-1

Yeşil Renkli Köşe Koltuk Takımları

Yeşil doğanın ve doğal güzellikler olan ağaçların en güzel rengi, evlerimize hoş bir esinti, sıcaklık ve canlılık kazandırabilmek için yeşil mobilyaları tercih edebiliriz, genellikle kumaş kaplı olan mobilyalarda kullanılan yeşil rengi en çok yeşil renkli köşe koltuk takımları üzerinde etkili ve dekorasyonda tamamlayıcı bir görsellik oluşturuyor.

yesil-renkli-kose-koltuk-takimlari-2 yesil-renkli-kose-koltuk-modelleri yesil-renkli-kose-koltuk-modelleri-1 yesil-renkli-kose-koltuk-takimlari-1

One Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir