Retro Antre Dekorasyonu

Retro dekorun en doğal ve kolay hayat bulduğu alanlar genellikle en çok kullandığımız ufak alanlardır. Özellikle evimize gelen misafirleri ilk olarak karşıladığımız alanlar olan antreler bu tür dekorasyon akımları için çok elverişli alanlardır. Retro antre dekorasyonu için sizlere sunacağımız bir kaç küçük detay ile çok eğlenceli ve güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Retro Antre Dekorasyonu Önerileri

* Antrede kullandığınız ayakkabı dolabınızı doğal ahşap veya beyaz ahşap modellerden seçmelisiniz, çok modern modellerden uzak dursanız çok daha iyi sonuçlar elde edersiniz. Buna ek olarak dolabın yanına veya üzerine monte edebileceğiniz bir askılık ile eşyalarınız için kullanışlı bir alan oluşturabileceğiniz gibi, retro antre dekoru için çok uyumlu bir detay yakalamış olacaksınız.

* Duvarlarda ise genellikle açık renklerin tercih edilmesi objelerin daha çok ön planda olmasını sağlayacağı için krem tonları ve beyaz renklerin tercih edilmesi retro antre dekorasyonu için en doğru seçim olacaktır.

* Bunun dışında ufak detaylarla dekorasyonu tamamlamak ve akımın özelliklerini yansıtabilmek adına yere yöresel bir kilim serebilirsiniz, kiliminize modern çizgiler yerine klasik çizgilere sahip halı ve kilimlerin kullanılması yerinde olacaktır.

* Tüm bunlara ek olarak ayna seçiminde ise büyük modern aynalar yerine retro antre dekoru için daha uygun olan küçük aynaların kullanılması çok uyumlu ve hoş sonuçlar verecektir.

* Evinizin antresi geniş ise bu alanda retro vazo veya objeler ile dekorasyonunuzun renklerini tamamlayacak özelliklere sahip tablolar tercih edebilirsiniz. Özellikle el yapımı yağlı boya tablolar ile eski markaların logoları kullanılarak hazırlanan canvas tablolar güzel sonuçlar verecektir.

* Son olarak retro antre dekorasyonu için aydınlatma seçiminizi yaparak konsept dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Bunun için avize reyonlarından klasik ancak renkli modellerin seçilmesi uygundur. Klasik aydınlatma ürünlerinde yeşil veya turuncu gibi retro renklerin kullanılması çok hoş sonuçlar verecektir.

Retro dekorasyon ile ilgili fikir sahibi olabileceğinizi düşündüğümüz dekorasyon önerilerini resim galerimizde bulabilirsiniz. Sizlerde retro antre dekoru ile ilgili fikir öneri ve püf noktalarını bizlere yorumlar bölümünden ulaştırabilirsiniz.

retro-antre-dekorasyon-onerileri retro-antre-dekorasyonu retro-antre-dekorasyonu-1 retro-antre-dekorasyonu-2 retro-antre-dekorasyonu-3 retro-antre-dekorasyonu-4 retro-antre-dekorasyonu-5 retro-antre-dekoru retro-dekorasyon-antreler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir