Retro Çalışma Odası Dekorasyonu

Çalışma odaları genellikle evlerimizde pek sık rastlamadığımız bir alandır, ancak son dönemlerin moda akımlarından bir tanesi olan home ofisler son dönemlerin gözdesi olmuş durumda. Hal böyle olunca evlerden yürütebildiğimiz işlerimiz için çalışma odası dekorasyonu ile ilgileniyoruz. Sizler için retro çalışma odası dekorasyonu ile ilgili edindiğimiz bilgileri maddeler halinde düzenledik.

Retro Çalışma Odası Dekorasyon Fikirleri

* Retro çalışma odaları genellikle büyük ve geniş evlerin vazgeçilmez detayları arasında yer almaktadır. Özellikle ahşap ve el işçiliği detayların çok yoğun olarak kullanıldığı eşyaların retro çalışma odası dekorasyonu içerisinde çok daha uyumlu olduğunu belirtelim.

* Buna ek olarak klasik çalışma odalarında olduğu gibi masa karşısına işlemeli ahşap detayları bulunan iki sandalye ve orta sehpa ilave ederseniz çok uyumlu bir hava yakalamış olacaksınız. Ayrıca bu detay sayesinde evlerinizde çalışırken aile fertleriniz sizin ziyaretinize bile gelebilir. 🙂

* Aydınlatma seçiminde klasik masa lambaları dekorasyonunuzu tamamlayacağı gibi yeşil veya turuncu yuvarlak cam avizeler aydınlatma ihtiyacınızı retro dekor ile uyumlu şekilde karşılayacaktır.

* Perde seçiminde ofis tipi jaluzilerin tercih edilmesi hoş bir sonuç verecektir ancak burada bulabilirseniz geniş ve eski tip büyük jaluzilerin tercih edilmesi ortamın havasını retro çalışma odası dekoru için çok daha uyumlu kılacaktır.

* Halı seçimimiz ise genellikle klasik eski halılardan yana olursa klasik sonuçlar elde ederiz, ancak daha modern çizgilere sahip pastel renklerde halıları da tercih edebilirsiniz uyumlu olacaktır.

Sizler için incelemiş olduğumuz retro çalışma odası dekorasyonu ile ilgili resim galerimizi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Buna ek olarak bu konuda olan tüm fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlere ileterek fikir paylaşımında bulunabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir