Romantik Banyo Dekorasyonu

Banyolar evlerimizin en çok kullandığımız alanlarından bir tanesidir ve özellikle misafirlerimiz geldiğinde banyo dekorasyonu çok iyi olsun ve misafirlerimiz etkilensin isteriz. Son dönemlerde banyo aksesuarları ve dekorasyonları ile ilgili pek çok yeniliği blogumuz üzerinden sizlerle paylaşıyoruz. Bu yazımızda ise sizlere romantik banyo dekorasyonu ile ilgili püf noktalarından bahsedeceğiz.

Romantik Banyo Dekorasyonu Önerileri

* Banyomuzda romantik esintiler estirmek için öncelikle belirleyeceğimiz bütçe çok büyük önem taşımakta. Bütçemiz el veriyor ise banyomuzu duş teknesi, küvet, granit v fayanslar ile tüm banyo aksesuarlarında değişime giderek yenileyebiliriz. Eğer bütçe probleminiz bulunmuyor ise, romantik banyo dekoru için özellikle altın varak ayaklı küvetler çok dikkat çekiyor. Buna ek olarak yerleri parlak granit taş kaplatabilirsiniz, son olarak duvar taşlarında ise açık pembe granit rengi tercih edecek olursanız pahalı ve romantik bir banyonuz olacaktır.

* Ancak daha küçük dokunuşlar ile sade ancak romantik banyo dekorasyonu oluşturmak istiyorsanız öncelikle banyonuzda kullanacağınız paspasların çiçek desenli veya açık pembe tonlarda olmasına özen göstermelisiniz. Diğer yandan sabunluk setlerinde romantik banyo dekorasyonu için uygun olabilecek sade ve soft renklerde tasarlamış ürünleri tercih edecek olursanız hoş bir atmosfer yaratabilirsiniz.

* Romantik banyo dekorasyon önerileri içerisinde son dokunuş ise aydınlatma seçenekleri olmalıdır. Özellikle sarı ışık ve loş aydınlatma seçenekleri ile banyonuzu farklı noktalardan aydınlatmak çok hoş bir atmosfer yaratacaktır. Romantik banyo dekorasyonu için güçlü aydınlatmalardan kaçınmalısınız..

Not: Banyo dekorasyonunuzda romantik bir hava yaratmak istiyorsanız özellikle canlı renkleri tercih etmekten kaçınmalısınız. Romantik detayları yakalayabilmek için açık ve soft renkleri tercih etmeniz gerekiyor. Buna ek olarak romantik banyo dekorasyonu çok sade bir şekilde dekore edilmekte ve fazla eşyalardan arındırılmalıdır. Buna ek olarak romantik banyo dekoru için son dönemlerin modası olan doğal taş görünümlü duvar taşlarını tercih edebilirsiniz. Bu durum çok mistik ve romantik bir atmosfer oluşturacaktır.

romantik-banyo-dekorasyonlari

romantik-banyo-dekorasyon-onerileri

romantik-banyo-dekorasyon-ornekleri

romantik-banyo-dekorasyonu

romantik-banyo-dekoru

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir