Romantik Mutfak Dekorasyonu

Romantik dekorasyon örnekleri evlerimizin hemen hemen her bölgesine uygulanabilen geleneksel dekorasyonun bir parçasıdır. Özellikle soft detayları ile gözü yormayan bir tarz yaratan romantik dekorasyon örnekleri ile mutfaklar gibi işlevsel alanlarda çok yaratıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Romantik mutfak dekorasyonu için pek çok farklı detayı yakalayarak başarılı sonuçlar elde edebilmeniz mümkün.

Romantik Mutfak Dekorasyon Önerileri

* Öncelikle mutfaklarda kullandığımız temel eşya ve aksesuarlar ile köklü değişimler yaratarak mutfağımızı romantik bir dekorasyon biçimine sokabiliriz. Bunun için mutfak dolaplarımızı pembenin açık tonlarında seçebilir veya parlak mutfak dolapları tercih edebilirsiniz. Parlak beyaz seçecek olursanız özellikle kullanacağınız diğer renkli objeler daha çok ön plana çıkacaktır.

* Bunun dışında romantik mutfak dekorasyonu için özellikle perde ve duvar rengi çok büyük önem taşımaktadır. Romantizmin sırrının soft renkler ve bu renkler arasında yer alan yumuşak geçişler olduğunu unutmamalısınız. Perdelerinizde çiçek desenleri ile duvarlarınızda kullanacağınız açık ve yumuşak tonlar pembe mutfak dekoru için vazgeçilmez olacaktır.

* Romantik stil dekorasyon mutfaklar da çok uyumlu olacağı gibi çok basit servis örtüsü ile bile sağlanabilmektedir. Pembe veya sezonun modası olan çiçek desenlerinden seçeceğiniz bir masa örtüsü ile romantik akımı yakalayabilirsiniz.

* Romantik ev dekorasyon ürünleri ile mutfaklarınızı baştan aşağı yenileyebileceğiniz gibi seçeceğiniz aydınlatma ürünlerinin de romantik mutfak dekorasyonu için yeri çok büyüktür. Mutfaklarınız loş ışıkla idare edebileceğiniz alanlar olmadığı için soft ışıklar mutfaklar için uygun olmayacaktır. Bunun yerine tek bir aydınlatma tercih etmektense birden fazla aydınlatma ile farklı kombinasyonlar yaratabilir ve romantik mutfak dekorasyonu için son adımı tamamlamış olursunuz.

romantik-mutfak-dekoru romantik-mutfak-dekorasyonu romantik-mutfak-dekorasyon-ornekleri romantik-mutfak-dekorasyon-onerileri roantik-mutfak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir