Romantik Oturma Odası Dekorasyonu

Oturma odaları evlerimizin en rahat ve kullanışlı alanlarından bir tanesdir, özellikle canlı renkler ve insanları rahatlatıcı desenlere oturma odası dekorasyonu sırasında yer vermeye çalışırız. Genellikle evlerimizin salonlarını daha klasik ve avangard olarak tasarlarız, ancak oturma odası dekorasyonu için daha fonksiyonel bir tarz yaratmak isteriz. Özellikle Romantik oturma odası dekorasyonu düzenlemek için pek çok farklı yöntem hazırladık.

Romantik Oturma Odası Dekorasyon Önerileri

* Oturma odalarınızda romantk bir hava estirmek için öncelikle yapmanız gereken ilk hamle duvarların renklerini düzenlemek olmalıdır. Duvarlarınızda soft renkler ve pembenin tonlarını tercih ederseniz yumuşak bir rmantizm yakalarsınız. ncak daha kışkırtıcı bir romantik oturma odası dekorasyonu istiyorsanız kırmızı duvarlar en doğru tercih olacaktır. 

* Romantik oturma odası dekoru için ikinci işlemi zemin kaplamaları ve halılarımızı düzenleyerek oluşturlım. Bunun için soft ve pembe renklerde duvar kaplamaları veya duvar boyası tercih edecekseniz beyaz ve tonları ile parlak beyaz zemin kaplamaları çok uygun olacaktır. Halı tercihinde ise çiçek desenli motifler veya soft renkler ile pastel renkler uygun olacaktır. Kırmızı gibi kışkırtıcı renklerde ise zeminin siyah, gri veya tonları olması uygun olacaktır.

* Romantik oturma odası dekorasyonu için perde seçiminde ise genellikle sezonun modası olan çiçek desenli perde modellerini tercih edebilirsiniz.

* Oturma gruplarında ve diğer eşyalarda ise sadelikten yana tercihlerde bulunmalısınız, bunun için odanın genellikle 4/2 sini dolduracak kadar eşyalarınızı düzenlemelisiniz. Romantik oturma odası dekoru için beyaz oturma grupları en uygun tercih olacaktır, oda içerisinde kullanacağınız diğer aksesuar ve eşyalarda ise parlak lake boya ile iddialı aksesuarların tercih edilmesi uygun olacaktır.

romantik oturma odası dekorasyonu

romantik oturma odası dekorasyonu

romantik-oturma-odasi-dekor romantik-oturma-odasi-dekorasyon-fikirleri romantik-oturma-odasi-dekorasyon-onerleri romantik-oturma-odasi-dekorasyonu

romantik-oturma-odasi-dekoru

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir