Rustik Antre Dekorasyonu

Antre dekorasyonu son dönemlerde karşımıza çok fazla çıkan bir dekorasyon stili, özellikle duvar dekorasyonu için çıkan seçeneklerin çoğalması ve yaratıcı fikirlerin artmasının burada büyük önem taşıdığını söylemeden geçemeyeceğim. Sizler için rustik antre dekorasyonu oluştururken dikkat etmeniz gerekenlerle ilgili bir kaç püf noktasını bir araya getirdik.

Rustik Antre Dekorasyonu Önerileri

* Özellikle antre dekorasyonu oluştururken ortamın boğucu bir havadan uzak olmasına özen göstermelisiniz, bu nedenle duvarınıza taş kaplamak isterseniz açık renklerde taş kaplamaların tercih edilmesi daha ferah bir görünüm sağlayacaktır.

* Buna ek olarak antre dekoru için pek çok farklı aksesuar bulunmakta, özellikle dresuar, raf sistemleri ve buna benzer pek çok aksesuar seçebilirsiniz. Rustik antre dekoru oluştururken özellikle doğal ürünleri kullanmanız gerekiyor. Rustik antre dekoru için en uygun raf sistemleri ahşap ve doğal görünümlü olanlardır, dresuar seçiminde ise mermer, taş ve doğal ahşaplardan yararlanabilirsiniz.

* Antrelerinizin zemin kaplamalarında ise kurutulmuş ağaçlar, yıpranmış görünümlü ahşap kaplamalar veya granit ve doğal taş kaplamalardan faydalanabilirsiniz. Sadece kullandığınız zemin kaplamaları, duvar kaplamaları ve aksesuarların seçiminde renk uyumuna dikkat etmeniz gerekiyor, boğucu bir hava yaratmamak için yumuşak geçişlerin tercih edilmesi yerinde olacaktır.

Rustik antre dekorasyonu oluştururken örnek alabileceğiniz bir kaç öneri için size bir galeri oluşturduk, dileriz seçimlerinizde ilham verici bir rol oynayacaktır.

rustik-antre-dekoru-1 rustik-antre-dekorasyonu rustik-antre-dekorasyonu-1 rustik-antre-dekorasyonu-2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir