Silinebilir Duvar Kağıtları


Duvar kağıtları eski dönemlerde vazgeçilmez dekorasyon ikonları arasında yer almaktaydı, günümüzde modern duvar kağıtları ile bu akım yeniden evlerimizde yer almaya başladı. Özellikle eski dönemlerde klasik dekorasyonun bir parçası olan duvar kağıtları, günümüzde modern ve avangard dekorasyon örneklerinde de duvar kağıtlarının etkili bir şekilde kullanıldığını görmekteyiz.

Duvar kağıdı modelleri de tüm dekorasyon objelerinde olduğu gibi sürekli olarak değişerek yenileniyor. Özellikle son dönemlerde duvar kağıdı modelleri o kadar gelişti ve yenilendi ki silinebilir duvar kağıdı modelleri piyasaya çıkmaya başladı. Eskiden duvar kağıdı kullanılan evlerde temizlik yapılırken çok daha özenli ve dikkatli davranılması gerekirdi, duvarlar silinirken ıslak ve sert bezlerin kullanılması kağıtlara zarar verebilirdi. Ancak silinebilir duvar kağıtları modelleri ile artık duvarlarınızı rahatlıkla silerek temizleyebilirsiniz, bu duvar kağıdı tercihinde tereddüt edenler için çok büyük bir faktör olarak karşımıza çıkıyor.

Diğer yandan silinebilir duvar kağıtları fiyatları incelendiğinde normal tip duvar kağıtlarına oranla çok büyük bir fark olmadığını görmekteyiz, toplam fiyat üzerinden en fazla % 10 daha fazla ödeyerek sizlerde silinebilir duvar kağıdı modellerinden birini dekorasyonunuz da kullanabilirsiniz. Ayrıca ithal duvar kağıtları dekorasyon tercihleriniz arasında yer alıyorsa artık yerli ve yabancı ürünler arasında kalite farkı olmadığını bilmenizde yarar ver, üstelik artık yerli ürünlerde ithal ürünler kadar modern çizgilerde ve tasarımlarda üretiliyor.

Son olarak eskiden mutfak ve banyolarda duvar kağıdı kullanılması bir hayal gibi bir şeydi ancak son model duvar kağıtları incelendiğinde silinebilir mutfak duvar kağıtları ve banyo kağıtlarının çok dayanıklı ve kolaylıkla temizlenerek nem ve ıslaklıktan zarar görmediğini görüyoruz.

silinebilir-duvar-kagitlari-modelleri silinebilir-duvar-kagidi silinebilir-duvar-kagidi-fikirleri silinebilir-duvar-kagidi-modelleri silinebilir-duvar-kagitlari

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir