Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kağıdı modası artık hepimizin evlerimizin bir köşesinde uyguladığımız bir trend. Üstelik son dönemlerde o kadar farklı tarzlarda duvar kağıtları üretiliyor ki hayrete düşüyoruz. Son günlerin en favori duvar kağıdı modellerinden bir tanesi taş desenli duvar kağıtları olarak dikkati çekiyor.

* Taş desenli duvar kağıtları incelendiğinde hem model açısından hem de kalite açısından çok fazla çeşitlilik olduğunu görmekteyiz, seçeneğinizi belirleyebilmek için yapmanız gereken en önemli faktör duvar kağıdınızı kullanacağınız alanlardır. Özellikle mutfak ve banyo gibi nemli ve ıslak alanlarda bu alanlara uygun taş desenli duvar kağıtları tercih edilmeli, ancak oturma odası ve salonlar için görsel açıdan daha gösterişli ancak fonksiyonel açıdan çok donanımlı olmayan duvar kağıtları da tercih edilebilir.

* Taş desenli duvar kağıtlarını özellikle salonlarda tercih edecekseniz zemine yerleştireceğiniz minik aydınlatma seçenekleri ile taş duvar desenini aydınlatabilir ve bu sayede çok hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Bizce bu tür aydınlatmalar taş desenli duvar kağıtları üzerinde eski surların havasını yaşatıyor.

* Duvar kağıtları da içlerinde farklı seçeneklerde bulunabiliyor, özellikle kabartmalı olanlara 3d desenli duvar kağıdı modelleri denilirken, diğer kabartmasız olan modellere ise düz taş desenli duvar kağıdı denilmektedir.

* 3d desenli duvar kağıdı modelleri görsel açıdan çok daha hoş bir görünüm sunmakla birlikte beklentilerinizi daha çok karşılayacaktır. Ancak fiyat olarak kabartmalı modellerin çok daha pahalı olduğunu görmekteyiz. Ancak zamanınızın büyük bir çoğunluğunu geçirdiğiniz evleriniz için ufak maliyetlerden kaçmazsanız çok daha eğlenceli dekorasyonlar yaratmış olacaksınız.

Taş Desenli Duvar Kağıdı Fiyatları

* Fiyat incelemelerinde bulunduğumuz taş desenli duvar kağıdı modellerini niteliklerine göre fiyat incelemelerine tabi tuttuk ve piyasada bulunan ortalama fiyatları sizlerle paylaşıyoruz.

Normal Taş Desenli Duvar Kağıtları Fiyatları

– Piyasada yaptığımız araştırmalara göre m2 fiyatlarının 10 TL ile 70 TL arasında olduğunu görmekteyiz. İthal ve dokulu ürünler çok daha pahalı ancak yerli ürünlerin daha uygun olduğunu görüyoruz.

3D Desenli Duvar Kağıdı Fiyatları

– Pek çok farklı noktadan aldığımız fiyatlara göre 3d desenli duvar kağıdı modelleri piyasada 45 TL ile 110 TL arasında değişen fiyatlara bulunabiliyor. Taş desenli kabartma duvar kağıdı modellerinde kesinlikle pazarlık yapmayı unutmayın. Çok fazla satılan ürünler olmadığı için pazarlık ile ucuza satın alma şansınız olabilir.

Taş Desenli Duvar Kağıdı Örnekleri

tas-desenli-duvar-kagitlari-9 tas-desenli-duvar-kagitlari tas-desenli-duvar-kagitlari-1 tas-desenli-duvar-kagitlari-2 tas-desenli-duvar-kagitlari-3 tas-desenli-duvar-kagitlari-4 tas-desenli-duvar-kagitlari-5 tas-desenli-duvar-kagitlari-6 tas-desenli-duvar-kagitlari-7 tas-desenli-duvar-kagitlari-8

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir